KONST / Litografier / Färglitografi 3182050
*
nr 318 2050
Färglitografi
45x60, Nilsson & Knall, 251/360
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juni 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 14:55:44
1
100 kr
9/6 18:38:08
2
150 kr
10/6 11:55:16
1
250 kr
14/6 13:57:54
3
250 kr
14/6 13:58:47
3
300 kr
14/6 14:05:46
1
ledande budet*
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nilsson & knall
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:35
*
Färglitografi
nr 318 2050
Färglitografi
45x60, Nilsson & Knall, 251/360
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juni 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 14:55:44 | 1 | 100 kr |
9/6 18:38:08 | 2 | 150 kr |
10/6 11:55:16 | 1 | 250 kr |
14/6 13:57:54 | 3 | 250 kr |
14/6 13:58:47 | 3 | 300 kr |
14/6 14:05:46 | 1 | ledande budet* |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nilsson & knall
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:35